Stanisław Michalkiewicz fot. AdamKolodziejczyk

Stanisław Michalkiewicz przyjedzie do Poznania. Znowu będą protesty?

Stanisław Michalkiewicz, autor książek i publicysta, przyjedzie jutro do Poznania. Środowiska Lewicowe znowu będą protestowały?

Spotkanie z publicystą w Poznaniu odbędzie się jutro (16 listopada 2019) o godz. 15 w księgarni “Sursum Corda” na rynku Łazarskim. Ostatnio Michalkiewicz był w Poznaniu w grudniu zeszłego roku. Wówczas “czekały” na niego feministki i lewicowi działacze, którzy blokowali wejście do księgarni.

Michalkiewicz sam siebie określa konserwatywnym liberałem. Kontrowersje w przypadku jego osoby pojawiły się rok temu, po głośnym wyroku dla jednej z ofiar molestowanych przez księdza. Michalkiewicz w dość wulgarny sposób skomentował wyrok, sugerując że odszkodowanie finansowe jest stanowczo zbyt wysokie. Taka postawa spotkała się z ostrą reakcją środowisk feministycznych i lewicowych, które już wcześniej nie przepadały za publicystą.

Odrzucając na bok kontrowersje – Michalkiewicz jest publicystą kilku prawicowych gazet i portali. Oprócz tego pisze książki, a w przeszłości był aktywnie zaangażowany w politykę – głównie w partiach tworzonych przez Janusza Korwin-Mikke.

1
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
pseudonim
Gość
pseudonim

ach ten research :nie odszkodowanie było za wysokie,tylko od podmiotu ,który nie miał z tym nic wspólnego to jakby pkp zapłaciło odszkodowanie za gwałt konduktora na pasażerce