Spotkanie Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava. Gdzie można obejrzeć mecz?

Stadion Miejski fot. ZDM (zdjęcie ilustracyjne)

Spartak Trnava jest kolejnym rywalem Lecha Poznań w drodze do fazy grupowej Ligi Konferencji. Pierwszy mecz odbędzie się dzisiaj w Poznaniu, rewanż za tydzień.

Lechici początek obecnego sezonu mogą zaliczyć do udanych. W eliminacjach do Ligi Konferencji poznaniacy dotychczas nie mieli żadnych problemów. Nieźle również idzie im w zmaganiach ligowych – po trzech spotkaniach lechici mają siedem punktów i są liderem w tabeli (chociaż tutaj trzeba zaznaczyć, że część zespołów rozegrała mniej spotkań).

Kolejnym przeciwnikiem “Kolejorza” w drodze do fazy grupowej Ligi Konferencji jest Spartak Trnava ze Słowacji, czyli rywal z którym teoretycznie poznaniacy nie powinni mieć większych problemów (chociaż warto pamiętać, że polskie ekipy w ostatnich latach potrafiły odpadać z europejskiej rywalizacji po starciach ze znacznie słabszymi zespołami…). Goście ten sezon ligowy rozpoczęli od remisu i porażki. W eliminacjach do Ligi Konferencji pokonali natomiast Audę z Łotwy.

Lech Poznań – Spartak Trnava. Gdzie będzie można zobaczyć transmisję?

Spotkanie pomiędzy Lechem Poznań, a Spartakiem Trnava odbędzie się 10 sierpnia o godz. 20. Mecz będzie transmitowany na stronie TVP Sport.

Przypomnijmy, że w związku z tym spotkaniem w okolicach stadionu w Poznaniu nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Podziel się: