Smochy Festiwal 2023 w Poznaniu. Znamy termin!

Smochy Festiwal fot. S. Wąchała

Rada Osiedla Krzyżowniki-Smochowice poinformowała o terminie tegorocznego Smochy Festiwal: „W tym roku nie pozyskaliśmy funduszy z PBO, jednakże chcąc kontynuować tradycję zorganizujemy w weekend 3-4 czerwca Festiwal dla was” – poinformowali radni.

Brak dofinansowania z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego oznacza mniej pieniędzy na festiwalowe atrakcje, jednakże nadal – jak podkreślają radni – będzie to święto sąsiadek i sąsiadów z osiedla Smochowice-Krzyżowniki.
„W tym roku nie pozyskaliśmy funduszy z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, jednakże chcąc kontynuować tradycję zorganizujemy w weekend 3-4 czerwca Festiwal dla was. – informuje Rada Osiedla Krzyżowniki-Smochowice. – „Z mniejszym rozmachem, skromnie, ale spotkamy się na boisku przy Braniewskiej”.

Programu Smochy Festiwal 2023 jeszcze nie jest znany – wiadomo jedynie, że sobota będzie dniem osiedlowych atrakcji, a niedziela – dniem koncertów i tańca. Radni przypominają też mieszkańcom o głosowaniu w PBO na projekty osiedlowe, w tym na Smochy Festiwal – dzięki temu będą pieniądze na więcej festiwalowych atrakcji na jak najwyższym poziomie.

Podziel się:

Ostatnio dodane: