Tragiczny wypadek w Wieleniu. Na ulicy Jana Pawła II, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 2, zginął 22-letni motocyklista.
Szczegóły zdarzenia
Do wypadku doszło wczoraj krótko przed godziną 17:00. Niestety, 22-letni kierowca zginął na miejscu w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku. Służby zostały wezwane natychmiast po zgłoszeniu.
Trwające działania służb
Na miejscu zdarzenia od samego początku pracowali funkcjonariusze policji. Ich działania były koordynowane są przez Prokuraturę Rejonową w Trzciance, która przejęła nadzór nad śledztwem. Teren wokół miejsca wypadku został wygrodzony i zabezpieczony.