Savić zostaje w Warcie. “To zawodnik o bardzo dużych umiejętnościach”

Stefan Savić Fot. Klaudia Berda, Warta Poznań

Warta Poznań przedłużyła umowę z 29-letnim pomocnikiem Stefanem Saviciem do czerwca 2024 roku. – Decyzja o przedłużeniu kontraktu Stefana Savicia była jedną z najłatwiejszych, jeśli chodzi o budowanie kadry na nowy sezon – powiedział Tomasz Pasieczny.

Klub wykorzystał opcję w kontrakcie Savicia pozwalającą na przedłużenie umowy o kolejny sezon.
– Decyzja o skorzystaniu z opcji i przedłużeniu kontraktu Stefana Savicia była jedną z najłatwiejszych, jeśli chodzi o budowanie kadry na nowy sezon – powiedział Tomasz Pasieczny, pełniący obowiązki dyrektora sportowego Warty Poznań. – Stefan to zawodnik o bardzo dużych umiejętnościach indywidualnych, świetnie wprowadził się do drużyny i w rundzie wiosennej zdobył trzy bramki. Uważamy, że to dopiero początek i w przyszłym sezonie będzie jednym z kluczowych zawodników naszej drużyny.

Stefan Savić został piłkarzem “Zielonych” w styczniu tego roku – podpisał kontrakt jako wolny zawodnik, bo właśnie rozstał się z tureckim klubem Tuzlaspor. Savić był znany z dobrych występów w PKO Bank Polski Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków – a w Poznaniu potwierdził swoje atuty. Wystąpił w 15. spotkaniach drużyny trenera Dawida Szulczka i zdobył trzy gole: w meczach z Lechią Gdańsk, Jagiellonią Białystok i Radomiakiem Radom.

Teraz wiadomo już, że 29-letni pomocnik będzie reprezentował barwy najstarszego klubu piłkarskiego w Poznaniu także w sezonie 2023/24.

Źródło: mat. pras.

Podziel się: