sobota, 9 grudnia, 2023

Samochód uderzył w drzewo. Trzy osoby z obrażeniami

Do groźnego wypadku doszło na drodze między Witkowem a Skorzęcinem. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad samochodem i auto uderzyło w drzewo. Trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala.

Wypadek miał miejsce 7 października po godzinie 22.00 – strażacy otrzymali wezwanie o 22.31, jak informuje OSP Witkowo na swoim profilu na Facebooku.
“Po dotarciu na miejsce zastano pojazd poza drogą w pozycji na kołach po uderzeniu bocznym w przydrożne drzewo” – informuje OSP Witkowo. – “Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, odłączeniu akumulatora. Trzy osoby podróżujące pojazdem zostały zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala”.

W akcji brały udział zastępy OSP Skorzęcin, OSP Witkowo oraz JRG PSP Gniezno, a także karetki z Witkowa i Trzemeszna. Na czas prowadzonych działań droga w miejscu zdarzenia była zablokowana w obu kierunkach. Szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala policja.

Źródło: OSP Witkowo
Strona głównaWiadomości Gniezno / WrześniaSamochód uderzył w drzewo. Trzy osoby z obrażeniami