Do groźnego wypadku doszło na ulicy Obornickiej w Poznaniu. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Jedna osoba ucierpiała i została przewieziona do szpitala. Na miejscu były spore utrudnienia w ruchu.
Wypadek miał miejsce 9 września około godziny 13.00, jak informują wielkopolscy strażacy. Jedna osoba odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut były spore utrudnienia w ruchu – obecnie ruch już odbywa się normalnie. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.