Kilkaset billboardów zawiśnie m. in. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie. Wszystko po to, by obywatele otrzymali spójną i jasną informację: warto się szczepić.
O billboardach poinformowało Centrum Informacyjne Rządu. Plakaty wielkoformatowe będzie można zauważyć w centrach wielu miast – także w Poznaniu, a dodatkowo komunikaty na temat akcji będą się wyświetlały na ekranach LED.
Ruszy też strona internetowa, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki, a także bezpłatna i całodobowa infolinia pod numerem 989. Na stronie będą się także znajdowały filmy reklamowe i krótkie wypowiedzi ekspertów medycznych na temat szczepionki i szczepień.
CIR