Rosa Vertov i WaluśKraksaKryzys: Oj, było gorąco!

WaluśKraksaKryzys - Scena nad Rusałką fot. Sławek Wąchała

To były bardzo energetyczne dwa koncerty, choć każdy z nich zaoferował odbiorcom zupełnie inny rodzaj energii i inny rodzaj doznań estetycznych. Ale na obu warto było być.

Rosa Vertov, cztery grające dziewczyny, zaserwowały oniryczny koncert muzyki doskonale wpisującej się w klimat szumu wiatru, plusku fal jeziora i odległych głosów. Świetna muzyka do błądzenia myślami i wsłuchiwania się w siebie.

WaluśKraksaKryzys to był znacznie mocniejsze i znacznie bardziej uzewnętrznione uderzenie. I nie chodzi tu tylko o perkusję czy gitarowe riffy, ale też słodko-gorzkie i bardzo prawdziwe teksty jego utworów.

Ta nietypowa mieszanka w połączeniu z pięknymi okolicznościami przyrody nad Rusałką dała w efekcie klimat, który nieprędko da się zapomnieć.

Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących oraz Cinema Hostel & Apartments. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor oraz tenpoznan.pl.

Podziel się:

Ostatnio dodane: