Rodzinna awantura na polu namiotowym. Na miejscu policja i pogotowie

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Rodzinna awantura na polu namiotowym zakończyła się wizytą policji i karetki pogotowia.

Do awantury doszło 19 lipca po godzinie 21.00 na polu namiotowym w Kuźnicy Zbąskiej w powiecie grodziskim, jak informuje portal Grodzisk Nasze Miasto. Służby zostały powiadomione o 21.40. Według wstępnych ustaleń policjantów wśród członków rodziny z powiatu obornickiego przebywającej na polu namiotowym wybuchła kłótnia: 44-letni mężczyzna uderzył w twarz 23-letnią pasierbicę i odszedł. Gdy wrócił do obozowiska, doszło do kolejnej awantury, tym razem z jego 41-letnią żoną. W pewnej chwili kobieta miała chwycić nóż i ugodzić męża w plecy. Podczas awantury obecni byli 17-letni chłopak i kilkuletnie dziecko.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali kobietę, a mężczyznę zabrało pogotowie do szpitala. Jak powiedziała portalowi st. sierż. Aleksandra Hoffmann, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim, rana nie zagraża jego życiu, więc po kilku godzinach mężczyzna opuścił szpital.

Funkcjonariusze ustalili, że oboje małżonkowie byli pod wpływem alkoholu: kobieta miała w organizmie ponad pół promila, a mężczyzna prawie promil. Kobieta nadal przebywa w areszcie, a gdy policjanci zbiorą dowody – usłyszy zarzuty.

Podziel się: