Reklama
Display/2-728-90

Retro Motor Show w Poznaniu

Od 26 października wszyscy fani klasyki motoryzacji będą mogli podziwiać najpiękniejsze egzemplarze motoryzacji XX wieku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Rozpoczyna się Retro Motor Show.

Ten październikowy weekend na przerodzi się w mekkę pasjonatów wszelkiej maści: ponad 600 pojazdów na 29 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni Międzynarodowych Targów Poznańskich. W strefie retro na meblach z epoki będzie można podziwiać vintagową modę w rytmach Retro Bandu.

Aż sześć pawilonów wystawienniczych wypełnionych będzie klasycznie piękną motoryzacją z całego świata. Właściciele maszyn bardzo starannie przygotowują swoje „skarby” do wystawy, dopieszczając każdy, najmniejszy element, tak, aby ich pojazd wzbudzał podziw podczas kończącej sezon imprezy.

W Poznaniu zobaczymy cały przekrój motoryzacji XX wieku z każdego zakątka świata. Motoryzację związaną nie tylko z zastosowaniem samochodów osobowych, ale również ciężarowych, autobusów, ciągników, motocykli, motorowerów i skuterów!

Retro Motor Show to żywa lekcja historii, dlatego też obchody 100.lecia Odzyskania Niepodległości oraz 100.lecia Powstania Wielkopolskiego, zaistnieją na targach pod postacią bogatej strefy militarnej z pojazdami epoki minionego stulecia.

Targi można odwiedzać do 28 października.

Mat. pras. MTP

Dodaj komentarz

avatar