Przychodzi celebryta do bukmachera…

W pierwszej chwili wydawać się może, że zakłady bukmacherskie to forma hazardu przeznaczona jedynie dla fanów sportu. Owszem, zakładów sportowych jest w ofercie legalnych bukmacherów najwięcej, ale coś dla siebie znajdą również osoby, które za sportem nie przepadają. Szeroki jest wybór m.in. zakładów związanych z rozrywką, show-biznesem oraz celebrytami.

Odkąd Daniel Craig ogłosił, że nie zagra w kolejnej części filmów o perypetiach Jamesa Bonda, ruszyła giełda nazwisk aktorów, którzy mieliby zastąpić go w roli najsłynniejszego szpiega w służbie Jej Królewskiej Mości. Nie umknęło to uwadze legalnych bukmacherów – zakład wzajemny dotyczący właśnie tej kwestii przygotowała firma Betclic. Zdaniem jej analityków, największym faworytem do objęcia roli Jamesa Bonda jest James Norton (kurs 2,50) przed Richardem Maddenem (4,75) oraz Tomem Hiddlestonem (kurs 7,00).

Nie mniejsze emocje budzi co roku konkurs piosenki Eurowizji, choć polskie marzenia o dobrym wyniku w ostatnich latach kończą się na eliminacyjnych półfinałach, a najlepszym występem był niezmiennie ten Edyty Górniak z 1994 r. Firma BETFAN przygotowała już zakład na to, jak przebiegnie tegoroczny konkurs Eurowizji dla Polski – typować można czy nasza reprezentantka Alicja Szemplińska zakwalifikuje się do finału (tak – kurs 1,70, nie – kurs 1,90), a nawet czy wygra całą imprezę (tak – kurs 20,00). Na stronie betfan.pl/rozrywka można znaleźć więcej takich niesportowych zakładów – na celebrytów, taniec z gwiazdami czy wybory prezydenckie.

Jakiś czas temu polski show biznes emocjonował się postem na Instagramie Kingi Rusin, w którym rozentuzjazmowana celebrytka i prezenterka telewizyjna opisywała szczegóły imprezy po gali Oscarów, na której bawiła się m.in. z Leonardo di Caprio czy Beyonce. Sęk w tym, że miała to być impreza prywatna, z której relacje miały nie ukazać się w żadnych mediach… Kinga Rusin szybko więc post usunęła, ale jej pełen hiperboli i metafor opis podbijał sieć. Szybko podchwycił to Betfan – można więc tam typować, czy Kinga Rusin wyjdzie za mąż za Bradleya Coopera do końca 2020 r. (tak – kurs 1000,00), nagra płytę z Adele do końca 2020 r. (tak – kurs 1000,00) albo… wystąpi w teledysku Jaya Z do końca 2020 r. (również kurs 1000,00). Jak widać, pożartować ze znanych i rożnie lubianych można także w ten sposób…

Oczywiście nie można zapomnieć o celebrytach, którzy chętnie prezentują swoje umiejętności w licznych talent shows, np. takich jak legendarny już „Taniec z gwiazdami”. Według analityków STS-u, największą faworytką najnowszej edycji jest aktorka Julia Wieniawa – kurs na jej zwycięstwo to zaledwie 1,85. Mniej prawdopodobna jest wygrana Sylwii Lipki (kurs 6,00) oraz Anny Karwan i Mikołaja Jędruszczaka (kurs 8,00).

To oczywiście tylko kilka przykładów. W ofercie bukmacherów są zakłady na zwycięzców brytyjskiego programu „Dance on ice”, szwedzkich festiwali muzycznych, typować można kto wcieli się w rolę następnego Supermana albo jaka będzie data premiery tak długo wyczekiwanej gry komputerowej „Cyberpunk”. Możliwości jest więc mnóstwo!

Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień. Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Korzystanie z usług zakładów bukmacherskich jest przeznaczone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia.

Artykuł partnera

Podziel się:

Ostatnio dodane: