Prezydent Duda zakażony koronawirusem!

Andrzej Duda poddał się testowi ze względu na liczne zakażenia wśród pracowników Kancelarii Prezydenta RP. I okazało się, że prezydent jest zakażony koronawirusem, o czym poinformował Paweł Szrot, szef gabinetu prezydenta.

Prezydent został skierowany na izolację, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak podkreślił Paweł Szrot. Na szczęście prezydent czuje się dobrze, nie wystąpiły u niego żadne niepokojące objawy. Jednak i tak przebywa pod stałą kontrolą medyczną.

Prezydent jest w pełni zaszczepiony przeciwko koronawirusowi – 17 grudnia wraz z żoną przyjęli dawki przypominające szczepionki.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWiadomości z PolskiPrezydent Duda zakażony koronawirusem!