niedźwiedzi lunch fot. Zoo Poznań

Poznań: Zoo ponownie zaprasza na pokazowe karmienia

O 12.30 – tapiry, o 13.00 lemury katta, o 13.13 – lunch z niedźwiedziami, a o 14.00 – wśród słoni. Zoo Poznań ponownie zaprasza na pokazowe karmienia podopiecznych, i to codziennie!

Po przerwie spowodowanej koronawirusem i związanymi z nim obostrzeniami zoo w Poznaniu powoli wraca do normalnego rytmu pracy. Jednym z działań, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów, były zawsze pokazowe karmienia – i w sierpniu znów będzie można je oglądać!

Pokazowe karmienia będą się odbywały codziennie według planu, który przestawiliśmy. W weekendy plan będzie bardziej rozbudowany i pokazowych karmień będzie można zobaczyć o wiele więcej.

– Pokazowe karmienia – czyli zwierzaki jedzą, a nasi dydaktycy opowiadają, by objaśnić i przybliżyć nam biologię tych zwierząt – wyjaśnia Małgorzata Chodyła, rzeczniczka prasowa zoo. – Zapraszamy!

Pracownicy zoo proszą jednak, by przy obserwowaniu karmienia zachowywać dystans społeczny, a w przypadku braku takiej możliwości i dużej liczby gości – o założenie maseczek na czas trwania spotkania.

Zoo Poznań, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze