Poznań: Znane kobiety na zdjęciach Katarzyny Piweckiej w LuLu Cafe

scena z: Dorota Gardias, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Helena Norowicz, Paulina Holtz, Beata Sadowska, Tamara Arciuch, Joanna Jabłczyńska czy Dorota Gardias. Portrety ich wszystkich będzie można zobaczyć od jutra na wystawie prac Katarzyny Piweckiej, zwanej „fotografką gwiazd”, w Lulu Cafe w Galerii Avenida.

Kat Piwecka od 2009 roku prowadzi Studio Katarzyna Piwecka Fotografia w Poznaniu, a na co dzień zajmuje się fotografią reklamową i biznesową. Specjalizuje się w portrecie i kobiecej fotografii sensualnej – i właśnie portrety znanych kobiet jej autorstwa będzie można zobaczyć na wystawie w Lulu Cafe w Galerii Avenida.

Na przełomie 2019 i 2020 roku fotografka obchodziła jubileusz 10-lecia pracy twórczej i z tej okazji przygotowała wystawę kobiecych portretów. Premiera wystawy miała miejsce w marcu 2020 roku w Warszawie, a teraz można ją oglądać w Poznaniu. Na fotografiach zobaczymy między innymi: Helenę Norowicz, Anitę Sokołowską, Paulinę Holtz, Beatę Sadowską, Olgę Borys, Tamarę Arciuch, Joannę Jabłczyńską, Agnieszkę Kawiorską, Dorotę Gardias, Beatę Pawlikowską, Kamilę Kamińską, Katarzynę Pakosińską i wiele innych.

Wystawę #photographedbyKatPiwecka będzie można podziwiać od 12 października do 22 listopada w LuLu Cafe.

Źródło: mat. pras.