scena z: Dorota Gardias, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Poznań: Znane kobiety na zdjęciach Katarzyny Piweckiej w LuLu Cafe

Helena Norowicz, Paulina Holtz, Beata Sadowska, Tamara Arciuch, Joanna Jabłczyńska czy Dorota Gardias. Portrety ich wszystkich będzie można zobaczyć od jutra na wystawie prac Katarzyny Piweckiej, zwanej “fotografką gwiazd”, w Lulu Cafe w Galerii Avenida.

Kat Piwecka od 2009 roku prowadzi Studio Katarzyna Piwecka Fotografia w Poznaniu, a na co dzień zajmuje się fotografią reklamową i biznesową. Specjalizuje się w portrecie i kobiecej fotografii sensualnej – i właśnie portrety znanych kobiet jej autorstwa będzie można zobaczyć na wystawie w Lulu Cafe w Galerii Avenida.

Na przełomie 2019 i 2020 roku fotografka obchodziła jubileusz 10-lecia pracy twórczej i z tej okazji przygotowała wystawę kobiecych portretów. Premiera wystawy miała miejsce w marcu 2020 roku w Warszawie, a teraz można ją oglądać w Poznaniu. Na fotografiach zobaczymy między innymi: Helenę Norowicz, Anitę Sokołowską, Paulinę Holtz, Beatę Sadowską, Olgę Borys, Tamarę Arciuch, Joannę Jabłczyńską, Agnieszkę Kawiorską, Dorotę Gardias, Beatę Pawlikowską, Kamilę Kamińską, Katarzynę Pakosińską i wiele innych.

Wystawę #photographedbyKatPiwecka będzie można podziwiać od 12 października do 22 listopada w LuLu Cafe.

Źródło: mat. pras.

4 2 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze