Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na Złotowskiej

Złotowska fot. PIM
Budowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Złotowskiej wkracza w kolejną fazę, dlatego od 9 lipca na ulicy będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu.

9 lipca na około 50 metrowym odcinku ul. Złotowskiej, na wysokości Rodzinnych Ogródków Działkowych „Złotowska II” rozpoczną się roboty, które będą wymagały ręcznego kierowania ruchem. Wykonawca będzie je prowadził poza godzinami szczytu komunikacyjnego, między godz. 9.00 a 15.00. Na tym odcinku będzie obowiązywał zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Na 12 lipca z kolei zaplanowano frezowanie nawierzchni jezdni ul. Złotowskiej pomiędzy ul. Owczą a Perzycką. Prace te rozpoczną się po porannym szczycie komunikacyjnym i potrwają ok. 1-1,5 godz. W trakcie tych robót ruch będzie sterowany ręcznie.

Po ich ukończeniu, przez maksymalnie cztery tygodnie, na odcinku liczącym ok. 150 metrów pomiędzy ul. Owczą a Perzycką, obowiązywał będzie ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną zgodnie z załączonym schematem. Zmiany te zostaną wprowadzone ze względu na rozpoczynające się w tym rejonie roboty związane z budową kanalizacji deszczowej i odtworzeniami jezdni.

PIM

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Wydarzenia w Wielkopolsce: