roboty drogowe fot. ZDM

Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Dolnej Wildy i 28 Czerwca

Kierowcy wjeżdżający do Poznania od strony Lubonia od poniedziałku 17 sierpnia muszą się nastawić na utrudnienia w ruchu przez cały tydzień.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu, od 17 do 23 sierpnia, w związku z remontem nawierzchni (wymiana płyt betonowych na nawierzchnię asfaltową), wprowadzane będą etapowo zmiany organizacji ruchu na ul. 28 Czerwca 1956 r. i ul. Dolna Wilda w rejonie zbiegu obu ulic.

W kolejnych etapach prac:

zawężona zostanie prawa strona ul. Dolna Wilda w kierunku ul. Hetmańskiej za skrzyżowaniem z ul. 28 Czerwca 1956 r.;
zawężony zostanie lewy pas ul. Dolna Wilda w kierunku Lubonia i zamknięty pas do lewoskrętu w ul. 28 Czerwca 1956 r.;
zawężony zostanie lewy pas ul. 28 Czerwca 1956 r. w kierunku Lubonia i ul. Hetmańskiej; dojazd do ul. Dolna Wilda ul. Łozową i Czechosłowacką;
zawężony zostanie prawy pas ul. Dolna Wilda w kierunku Lubonia; wlot i wylot w ul. 28 Czerwca 1956 r. odbywać się będzie po jednym pasie;
zawężony zostanie prawy pas ul. 28 Czerwca 1956 r. w kierunku Lubonia; nie będzie wyjazdu z ul. 28 Czerwca 1956 r. w kierunku obwodnicy – objazd drogą przy stacji benzynowej Shell. Dojazd do ul. Dolna Wilda ul. Łozową i Czechosłowacką.

Prace na poszczególnych etapach planowane są na 1-2 dni. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. 28 Czerwca 1956 r. i ul. Dolna Wilda zostanie przełączona w tryb ostrzegawczy.

ZDM, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze