Poznań: ZKZL zaprasza na kolejną aukcję lokali użytkowych

kamienica Dabrowskiego fot. ZKZl
Dwa duże obiekty w doskonałej lokalizacji – Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych mimo okresu urlopowego nie zwalnia tempa i przygotowuje następną aukcję najmu lokali użytkowych. Zaplanowano ją na 19 sierpnia.

Tym razem do wylicytowania będą dwa duże obiekty w doskonałych lokalizacjach: przy ul. Dąbrowskiego 42 i przy ul. Mielżyńskiego 23. O godzinie 12.00 będzie można wylicytować lokal przy ulicy Mielżyńskiego, a o godzinie 14.00 rozpocznie się aukcja najmu lokalu przy ul. Dąbrowskiego 42.

– Lokal przy ul. Mielżyńskiego 23 to sześciokondygnacyjny budynek, który jako hostel gościł wiele tysięcy turystów z Polski i nie tylko – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Doskonała lokalizacja i bliskość do wszystkich najważniejszych atrakcji Poznania to z pewnością duży atut tego miejsca. Cała powierzchnia wraz z piwnicą i poddaszem to blisko 1000 metrów kwadratowych, a na każdym piętrze do zagospodarowania jest ponad 150 metrów kwadratowych. Tak duża przestrzeń pozwala myśleć o niebanalnych rozwiązaniach oraz dużej liczbie potencjalnych gości.

Z kolei budynek przy Dąbrowskiego 42 to miejsce na restaurację, która zresztą od lat mieściła się w tym miejscu.
– Lokal jest bowiem przeznaczony do prowadzenia działalności gastronomicznej i spełnia wszystkie normy związane z tym biznesem – mówi Łukasz Kubiak. – Atutem tego miejsca jest ogródek, jak również własny parking znajdujący się na tyłach restauracji. Dzięki temu najemca może być pewny, że jego goście zawsze będą mieć miejsce do zaparkowania. Łączna powierzchnia lokalu to ponad 700 metrów kwadratowych na trzech kondygnacjach. W budynku zaaranżowane są dwie sale restauracyjne, z których każda ma ponad 130 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze zaaranżowano bar.

Kamienica przy ulicy Dąbrowskiego jest nie tylko atrakcyjna architektonicznie, ale ma też doskonałą lokalizację w samym sercu Jeżyc, co z pewnością ułatwi zdobycie klientów.

Tak jak przy poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 18 sierpnia 2021 r. Obie oferty wraz ze zdjęciami, regulamin oraz inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

ZKZL

Podziel się:

Ostatnio dodane: