Poznań: ZKZL szuka najemców dla lokali. Kto chętny?

Poznań panorama fot. Sławek Wąchała

16 lokali w atrakcyjnych lokalizacjach, w centrum Jeżyc i przy Starym Rynku, o różnej wielkości: od 19 do 160 metrów kwadratowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zaprasza na kolejną aukcję najmu lokali użytkowych.

Aukcja rozpocznie się 11 października o godzinie 12.00 tradycyjnie na stronie „Aukcje lokali”.
– Jej przedmiotem będzie 16 lokali użytkowych – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 19 metrów kwadratowych, a największy 160 metrów kwadratowych. Szeroka oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał jak zawsze o atrakcyjne lokalizacje. Podczas październikowej aukcji będzie można wylicytować lokale między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wronieckiej, ul. Półwiejskiej czy ul. Kraszewskiego.

ZKZL przypomina, że warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji na stronie aukcjii wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 10 października 2022 r. Na stronie można też znaleźć oferty wszystkich lokali ze zdjęciami, a także regulamin aukcji, jest także możliwość obejrzenia ich na żywo po kontakcie z administratorem.

Podziel się: