Poznań: ZKZL oferuje kolejne lokale do remontu

mieszkanie do remontu fot.ZKZL
12 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych już drugi raz w tym roku oferuje mieszkania do remontu.

Jest to już kolejna odsłona programu „Mieszkanie do Remontu”. Lokale, które są przekazywane przez ZKZL, należy wyremontować w terminie nie dłuższym niż pół roku. W tym czasie osoby, które zadeklarują udział w programie, przez 6 miesięcy nie płacą czynszu, a po wykonaniu wszystkich prac remontowych podpisują umowę najmu na czas nieokreślony.

W pierwszej tegorocznej edycji do wyremontowania było 21 lokali. Teraz ZKZL przekazuje do remontu 12 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażach od 25 do 72 metrów kwadratowych. Lokale znajdują się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. W programie są m.in. mieszkania przy Starym Rynku, ul. Ślusarskiej, placu Cyryla Ratajskiego czy ul. Jackowskiego.

Wnioski można składać na maksymalnie trzy lokale, do 7 października 2019 roku, na specjalnym druku dostępnym w Biurze Obsługi Klienta ZKZL przy ulicy Matejki 57. Wykaz mieszkań, zakres prac do wykonania oraz dokumenty znajdują się także na stronie internetowej ZKZL.

ZKZL, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: