policja fot. Sławek Wąchała

Poznań: Zboczeniec grasuje na osiedlu Władysława Łokietka

Czatuje przy przystankach i czeka na moment, gdy znajduje się tam niewiele osób, a najlepiej samotna dziewczyna. Zaczepia ją i zaczyna się przed nią rozbierać. Takie są metody działania onanisty grasującego na osiedlu Łokietka.

Zaczęło się od zaczepiania młodej dziewczyny na przystanku na osiedlu Łokietka. Mężczyzna najpierw próbował z nią porozmawiać, a później rozpiął rozporek. Do podobnej sytuacji doszło, jak podaje “Głos Wielkopolski”, na ulicy Łużyckiej w niedzielę, i to o 9 rano. Stojący tam mężczyzna zaczepiał przechodzące młode kobiety i próbował się przed nimi rozbierać.

Sprawa została zgłoszona na policję przez jedną z zaczepianych kobiet, która opisała to także w mediach społecznościowych, by ostrzec inne mieszkanki tych okolic. Podaje też opis mężczyzny: wiek około 30-40 lat i 170 cm wzrostu. Ma krótkie ciemne włosy, nosi okulary i ma trzydniowy zarost. Ubrany był w niebieską bluzę.

Policja potwierdza przyjęcie zgłoszenia. Zaraz po jego otrzymaniu patrol policji udał się na miejsce wskazane przez kobietę, jednak nikogo o wyglądzie odpowiadającym jej opisowi nie znalazł. Jednak policjanci zapewniają, że będą pilnować sprawy i kontrolować osiedle.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze