Poznań: Zawieszenie linii nocnej nr 201

tramwaj 201 fot. ZTM
W związku z pracami w rejonie przystanku Szymanowskiego na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju oraz węzła Kórnicka, w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek) zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowej nr 201.

W jej miejsce zostanie uruchomiona autobusowa linia zastępcza T21. Autobus będzie kursował co 30 minut na trasie:

Linia nr T21

OS. SOBIESKIEGO – Smoleńska – Szeligowskiego – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Święty Marcin – Towarowa – Powstańców Wlkp. – Niepodległości – Królowej Jadwigi – Krzywoustego – Jantar – Brneńska – Milczańska – Inflancka – Piaśnicka – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Zamenhofa – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Towarowa – Składowa – Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – Szeligowskiego – Smoleńska – OS. SOBIESKIEGO

Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie oraz dodatkowo na przystankach Lechicka/Poznań-Plaza zlokalizowanych przy trasie PST (równolegle do przystanków tramwajowych o tej samej nazwie). Autobusy jadące w kierunku Chartowa i Żegrza nie będą zatrzymywały się przy rondzie Rataje – po obsłużeniu przystanku Serafitek zatrzymają się dopiero na przystanku Os. Jagiellońskie na ulicy Brneńskiej.

ZTM, el

Podziel się: