autobus tymczasowy fot. UMP ZTM

Poznań zakorkowany. Jeden z pasażerów autobusu nie wytrzymał i wybił szybę w drzwiach

Od rana cały Poznań stoi w korkach. Winnymi są przede wszystkim fatalna pogoda oraz prace remontowe prowadzone na Roosevelta.

Sytuację pogorszyła poranna awaria świateł na skrzyżowaniu Żeromskiego i Dąbrowskiego. Kluczowe wydają się jednak prace prowadzone na Roosevelta, o których informowaliśmy kilka dni temu. W wyniku prowadzonych prac gwarancyjnych kilka linii tramwajowych musiało zmienić swoje trasy. Inaczej wygląda również organizacja ruchu w okolicach ronda Kaponiera (wszystkie zmiany można znaleźć tutaj)

Frustracja spowodowana korkami doprowadziła do niezwykłych zachowań. Jeden z pasażerów zirytowany czekaniem postanowił sam opuścić pojazd komunikacji miejskiej. W tym celu zdecydował się wybić szybę w drzwiach… Sprawca będzie musiał pokryć szkodę, a współpasażerowie dzięki jego zachowaniu zmarnowali jeszcze więcej czasu.

 

25
Dodaj komentarz

avatar
:(
:(

moi drodzy, przez 46 lat w tym mieście nie powstał ani jeden most drogowy. Pomijam obwodnicę autostradową, która specjalnie nie jest budowana pod mieszkańców o czym świadczy pominięcie przeprawy pomiędzy Dębiną a ulica Starołęcką. POznań umiera, każdy normalny to widzi. Gdy są pieniądze strukturalne z UE na drogi, mosty, kolej, tramwaje – to w POznaniu jednego projektu nie potrafią przygotować. POrażka nieudolności. POdobno w komunikacji miejskiej ma być lepiej. POdobno, bo jak zwykle nie wyszło w POznaniu. POznaniu know – how. Jak dobrze, że we Wrocławiu, a nie POznaniu zaczyna się przyszłość.

AGENT 1970
AGENT 1970

Komunikacja w tym mieście to totalna porażka a wina oprócz MPK obarczam władze w Poznaniu a zresztą jak DEWIANCI są u władzy i to jeszcze ze złodziejskiej platfusowni to co się można spodziewać ?

opinia
opinia

Poznań to siedlisko lewaków z LGBT

Jaroslaw Sassek
Jaroslaw Sassek

Jaskowiak niech pokryje straty to on zniszczył to miasto

Krzysztof Górawski
Krzysztof Górawski

jeszcze wiecej swiatel trzeba nawalic zamiast rond bez sygnalizacji np zegrze lepiej dzialalo w remoncie niz po