Poznań: Zakochani w komunikacji, czyli konkurs dla miłośników tramwajów i autobusów

Świąteczna Bimba MPK Poznań 2020 fot. Sławek Wąchała
Wszyscy, którzy kochają miejską komunikację, jej historię i teraźniejszość, na pewno odnajdą się w walentynkowym konkursie fotograficznym, który organizuje MPK.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zrobić zdjęcie przedstawiające miejską komunikację – w dowolnym rozumieniu tego pojęcia – i przesłać je mailem na adres mpk@mpk.poznan.pl. W tytule maila trzeba podać tytuł konkursu „Zakochani w komunikacji” oraz imię i nazwisko autora zdjęcia.

Liczba zdjęć nadesłanych do konkursu przez jedną osobę nie jest ograniczona, dopuszczona jest także obróbka fotografii zgodna z wizją artystyczną autora. Zgłoszone do konkursu zdjęcia mogą być zatem zarówno kolorowe, jak i czarno-białe bądź w sepii.

Zdjęcia można nadsyłać do 17 lutego 2021 r. (włącznie). Wszystkie nadesłane fotografie będzie oceniało 5-osobowe jury, które weźmie pod uwagę pomysłowość, oryginalność, technikę i wartość merytoryczną – i wybierze trzy najlepsze fotografie (I, II, III miejsce).

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 lutego 2021 r. o godzinie 12.00. Zwycięzcy otrzymają vouchery na słodkie upominki, ufundowane przez cukiernię Jagódka.

Szczegóły konkursu i jego regulaminu znajdują się na stronie MPK Poznań.

Podziel się: