Od 6 czerwca, zgodnie z harmonogramem łagodzenia pandemicznych obostrzeń, w miejskich tramwajach i autobusach na liniach ZTM będzie mogło podróżować więcej pasażerów.
Zgodnie z zaleceniami przedstawionymi przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego od 6 czerwca (niedziela) w tramwajach i autobusach będzie mogło podróżować tylu pasażerów, ile wynosi 75 proc. ogólnej liczby miejsc w pojeździe.
Nadal obowiązuje zakrywanie nosa i ust podczas podróży komunikacją publiczną i zachowywanie, o ile to możliwe, odległości od siebie.
ZTM