Książki 4

Poznań: Weekend z Książką zaprasza!

Spotkania ze znanymi pisarzami, wielka wymiana książek – a wszystko to w Starym Browarze podczas Weekendu z Książką już dziś!

Od godz. 12.00 czytelnicy będą mogli spotkać się z nominowanymi w plebiscycie pisarzami. Swój udział w spotkaniach potwierdzili między innymi Ałbena Grabowska, Łukasz Orbitowski, zwycięzca plebiscytu w kategorii Literatura Piękna, oraz B.A. Paris. Spotkania autorskie odbędą się w Starym Browarze, na scenie, która znajdzie się na Szachownicy (Pasaż, poziom 0). Będzie to dla mieszkańców Poznania świetna okazja, by porozmawiać z największymi gwiazdami literatury.

O godzinie 12.00 rozpocznie się spotkanie z Łukaszem Orbitowskim, autorem książki „Kult”, zwycięzcę plebistcytu w kategorii Literatura Piękna, jak informowaliśmy.

O godzinie 14.00 z kolei rozpocznie się spotkanie z pięcioma autorkami nominowanymi w kategorii Literatura Obyczajowa i Romans: Ałbeną Grabowską („Matki i córki”), Elżbietą Rodzeń („Chłopak, którego nie było”), Nataszą Sochą („(Nie)miłość. Z tobą i bez ciebie”), Magdaleną Witkiewicz („Jeszcze się kiedyś spotkamy”) i Adrianną Trzepiotą („Zimowa Jutrzenka”), zwyciężczynią w tej kategorii.

Natomiast o godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie z B.A. Paris, autorką książki „Pozwól mi wrócić”, nominowanej w kategorii Kryminał, Sensacja, Thriller. Autorka promować będzie swoją najnowszą powieść „Dylemat”.

Z kolei w niedzielę, również w południe, warto będzie wybrać się na Wielką Wymianę Książek “Z półki na półkę”. To cyklicznie organizowane przez serwis lubimyczytać.pl wydarzenie zawsze spotyka się z żywym odbiorem czytelników. Na Wielką Wymianę można przynieść przeczytane już książki i podzielić się nimi z innymi. Osoby biorące w niej udział mogą również liczyć na prezenty-niespodzianki od organizatorów i partnerów Plebiscytu Książka Roku. Wielka Wymiana odbędzie się w Starym Browarze (Pasaż, poziom 0).

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze