Reklama

Poznań: W mieście pojawiły się banery wymierzone w środowisko LGBT+

Jeden z naszych czytelników przesłał nam zdjęcia banerów, które zawisły w Poznaniu i uderzają w środowisko LGBT+. “Pedalstwo się szerzy” – można przeczytać na jednym z banerów.

W ostatnich kilku tygodniach o temacie LGBT+ znowu było głośno. W skali kraju: Warszawa podpisała deklarację LGBT, która między innymi ma zapewnić wsparcie psychologiczne dla ofiar homofobii; Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas jednego z wystąpień mocno uderzył w środowisko osób homoseksualnych, twierdząc, że będzie bronił dzieci przed LGBT.

Lokalnie też sporo się działo. W Poznaniu było dość głośno o lekcjach tolerancji, które miały się odbyć w jednym z poznańskich liceów. Tolerancji miały nauczać osoby powiązane z grupą Stonewall, która jest twarzą środowisk LGBT w Poznaniu. To spotkało się z ostrą reakcją środowisk prawicowych. Po akcji Młodzieży Wszechpolskiej, szkoła zdecydowała się nie organizować zajęć. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości naszego czytelnika, który poinformował nas o sytuacji.

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

4
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
tom
Gość
tom

Proszę zawsze rozwijać skrót, zamiast deklarację LGBT proszę pisać: deklarację lesbijek gejów biseksualistów i transwestytów, Zajmie to pól minuty dłużej ale rozwieje wszelkie wątpliwości.

hmm
Gość
hmm

Po co? każdy kojarzy skrót LGBT

Ironman
Gość
Ironman

Epatowanie swoją “innością” to jedno. Ale przrażająca jest tolerancja dla środowisk – nie bójmy się tego określenia – faszystowkich. Jak daleko się jeszcze posuną? Może “noc długich noży” ? Historia niestety lubi się powtarzać…

Marek
Gość
Marek

Homofaszyzm się szerzy. Stop dyktaturze mniejszości nad większością. Żyjemy w demokracji i większość społeczeństwa jest normalna i nie życzy sobie promowania lgbt w żadnej postaci bo dziś damy im palec a jutro wezmą całą rękę. Homoseksualizm potępiony jest w Biblii i jest to wbrew nie tylko ludzkiej naturze ale przede wszystkim Bożej. Nie będzie zgody w Polsce nigdy na takie zboczenia i wynaturzenia. Oni powinni się przymusowo leczyć. Jest wiele świadectw pozytywnego wyleczenia i książek na ten temat a jeśli ktoś ma zwichrowane do końca sumienie to powinien się z tym nie obnosić, nie promować tego i nie mówić że jest to coś normalnego, bo jest to nienormalność i tacy ludzie idą na zatracenie.