Poznań: Utrudnienia w ruchu na Górczynie. Budują sieć cieplną

Utrudnienia zaczęły się dziś, a potrwają do końca sierpnia na ulicach Jarochowskiego i Arciszewskiego. Dla kierowców został wyznaczony objazd.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu, od 5 lipca do 31 sierpnia 2021 r., w związku z kontynuacją budowy sieci cieplnej na Górczynie, wygradzane etapami będą krótkie odcinki jednego pasa ul. Ściegiennego w rejonie skrzyżowania z ul. Jarochowskiego i na jej odcinku w stronę ul. Arciszewskiego. Ruch na wprost odbywać się będzie po jednym pasie.

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Ściegiennego i Jarochowskiego będzie wyłączona. Ponadto do 20 lipca br. ul. Jarochowskiego będzie ulica jednokierunkową na odcinku od ul. Skargi do ul. Ściegiennego (brak wjazdu od strony ul. Ściegiennego). Objazd wyznaczono ulicami: Ściegiennego, Arciszewskiego, Palacza i Jarochowskiego.

W dniach od 21 lipca do 25 sierpnia w związku z kolejnym etapem prac wystąpią utrudnienia w ruchu pieszym po wschodniej stronie ul. Jarochowskiego na odcinku od ul. Skargi do ul. Sielskiej.

ZDM

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze