Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Poznań: Uniwersytet Przyrodniczy zaprasza na Wirtualne Drzwi Otwarte

Wszystko o studiach i zasadach rekrutacji, uczelniane organizacje, pomoc dla studentów – z wszystkim tym przyszli studenci Uniwersytetu Przyrodniczego będą mieli okazję się zapoznać podczas Drzwi Otwartych.

Ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, zarządzanie danymi i sztuczną inteligencją, produkcja zdrowego jedzenia, umiejętne zarządzanie zasobami naturalnymi – to tylko kilka z wielu dziedzin, które oferuje uczelnia zainteresowanym studentom.

“Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu kandydaci na studia znajdą kierunki przygotowujące do zawodów przyszłości!” – twierdzą jej wykładowcy.

Wszyscy zainteresowani będą się mogli o tym przekonać wirtualnie 19 marca w samo południe, bo wtedy rozpoczną się Wirtualne Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Podczas spotkania zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się wszystkiego o oferowanych kierunkach studiów i zasadach rekrutacji, a także nauce podczas wyjazdów zagranicznych. Zaprezentowane zostaną uczelniane organizacje, które umożliwiają studentom rozwijanie się w wolnym czasie. Odbędą się spotkania z jednostkami, które wspierają studentów w budowaniu zawodowej kariery już w czasie studiów.

Z uczelnianymi specjalistami będzie się można spotkać na profilu FB uczelni, kanale YouTube i oczywiście na jej stronie internetowej.

UPP

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze