Z powodu przypadków koronawirus w zespole Teatr Nowy zmuszony był odwołać spektakle w najbliższym tygodniu. Nie będzie można zobaczyć „Marii” i „Czerwonych nosów”.
Kasa teatru przyjmuje zwroty biletów. Kiedy teatr wróci do normalnej aktywności – okaże się w przyszłym tygodniu.