Poznań: Targi Mieszkań i Domów

Domy, mieszkania, lofty i klimatyczne szeregowce. Wszystkie będzie można znaleźć 26-27 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi Mieszkań i Domów to okazja do znalezienia wymarzonego „M” w stolicy Wielkopolski. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości. Na stoiskach banków i doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy z artykułami wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wielu wystawców przygotowuje na targi specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tego weekendu.

Targi Mieszkań i Domów to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z kwestiami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania na kredyt. Ponadto wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

Odwiedzający targi będą mogli również obejrzeć mieszkania w formie wirtualnego spaceru. To nowość, dzięki której zainteresowani mogą sprawdzić, jak lokal będzie wyglądał po wybudowaniu, wykończeniu i wyposażeniu. Pomoże to w ocenie i ułatwi podjęcie decyzji.

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu organizowane są z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Zakup biletu możliwy jest tylko online na stronach www.mieszkaniowi.pl oraz www.tobilet.pl.

W tym samym czasie – 26-27 września – na terenie MTP odbywają się Jesienny Targ Ogrodniczy oraz Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej. Bilety zakupione na jedną z tych imprez upoważniają do wstępu na pozostałe, w tym także na Targi Mieszkań i Domów.

UMP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: