Poznań: Sławomir Mentzen z wizytą w Poznaniu

Konfederacja zjazd przedwyborczy Poznań fot. L. Łada

Mimo zamieszania spowodowanego ostatnią wizytą Mentzena w Poznaniu, kiedy to studenci doprowadzili do odwołania jego wykładu na Uniwersytecie Ekonomicznym, polityk i ekonomista jednak zdecydował się na wizytę w stolicy Wielkopolski.

Sławomir Mentzen jest doktorem ekonomii, doradca podatkowym i jednocześnie wiceprezesem partii KORWiN. Prowadzi własną firmę i działa politycznie, piętnując wpadki ekonomiczne partii rządzącej – bardzo negatywnie ocenił Polski Ład – ale dostaje się także z jego strony innym ugrupowaniom ignorującym matematykę i ekonomię. Ostatnio skrytykował pomysły Lewicy na temat gwarantowanego dochodu na Polaka. Jego wykład miał się odbyć na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu pod koniec kwietnia, ale zaprotestowali studenci, ze względu na polityczne poglądy Mentzena, który wypowiada się przeciwko ruchom LGBT+, jest także przeciwny aborcji.

Bartłomiej Pejo to wicestarosta powiatu świdnickiego – kandydował z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Obecnie jest wiceprezesem KORWiN, lubelskim liderem Konfederacji, a także absolwentem SGSP w Warszawie, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Managerskiej w Warszawie.

Na spotkanie ze Sławomirem Menzenem i Bartłomiejem Pejo zaprasza poznański oddział Konfederacji.
Spotkanie rozpocznie się 24 maja o 19.00 w biurowcu Omega na ulicy Dąbrowskiego.

Podziel się: