Poznań: Ruszyły zapisy na multisportowe półkolonie z POSiR

Akcja_Lato_2020 fot. POSiR
Długo wyczekiwany letni wypoczynek pełen sportowych atrakcji w zasięgu ręki. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji uruchomiły właśnie zapisy na cztery lipcowe turnusy półkolonii multisportowych. Z oferty mogą skorzystać dzieci w wieku 7-13 lat.

Uczestnicy Akcji Lato z POSiR co roku przekonują się, że pobyt w mieście w czasie wakacji wcale nie jest nudny. W czasie pięciodniowego turnusu wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy wprowadzają najmłodszych poznaniaków w świat sportu, a w programie półkolonii nie brakuje również atrakcji pozasportowych, takich jak wyjścia do kina, zoo, czy parku linowego.

Dzieci biorące udział w półkoloniach pozostają pod opieką instruktorów w godzinach od 7:30 do 16:30. Bazą Akcji Lato jest Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego 36 (obok pływalni Chwiałka). Organizatorzy zapewniają drugie śniadanie, obiad oraz napoje, a także upominki dla uczestników. Turnusy trwające od poniedziałku do piątku będą się odbywały w następujących terminach:

06.07 – 10.07.2020
13.07 – 17.07.2020
20.07 – 24.07.2020
27.07 – 31.07.2020
Dzieci na basenie letnim Chwiałka – brodzik

Aby zapisać dziecko, wystarczy wypełnić kartę kwalifikacyjną (do pobrania w zakładce Akcja Lato/Półkolonie), a następnie przesłać jej skan na adres: . Dokument można również dostarczyć osobiście do siedziby Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 (Śródka). Na podanej stronie internetowej znajduje się także regulamin półkolonii i komplet niezbędnych informacji dla rodziców uczestników.

Udział w jednym turnusie półkolonii letnich to koszt 400 złotych dla osób rozliczających podatek dochodowy w Poznaniu. Dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania POSiR przewidziały promocyjną cenę 300 złotych. Pozostałe osoby zapłacą 550 złotych.

Tegoroczną Akcję Lato Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji prowadzą z zachowaniem wszystkich wytycznych wynikających z stanu epidemii SARS-CoV-2. Grupy półkolonijne zostały ograniczone do 12 osób (w przypadku dzieci do 10 roku życia) i do 14 osób (w przypadku dzieci starszych). Rodzice muszą zapewnić uczestnikom maseczki. Przed wejściem na teren Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji obowiązuje dezynfekcja dłoni.

W półkoloniach nie mogą uczestniczyć dzieci z objawami infekcji oraz te, które zamieszkują z osobami będącymi na kwarantannie. Uczestników na zajęcia powinna przyprowadzać tylko jedna osoba (rodzic lub opiekun). Nad zdrowiem dzieci będzie podczas zajęć czuwał ratownik medyczny, a kadra instruktorska przejdzie szkolenie w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego.

POSiR, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: