Split fot. marijana1, pixabay

Poznań: Ruszają połączenia lotnicze do Splitu w Chorwacji

Linie Wizz Air ogłosiły nowe połączenie z Portu Lotniczego Poznań – Ławica – będzie to chorwacki Split! Loty mają się odbywać dwa razy w tygodniu od 11 czerwca do 24 września.

Samolot z Poznania będzie latał do Splitu w poniedziałki i piątki. Przewoźnik podkreślił, że dla zapewnienia bezpieczeństwa wdrożył dodatkowe procedury sanitarno-higieniczne, które ułatwią utrzymanie fizycznego dystansu między pasażerami oraz utrzymanie czystości i bezpieczeństwa sanitarnego w samolocie. Obowiązkowe są maseczki podczas całego lotu, mimo że w samolotach są filtry HEPA.

Pasażerowie powinni też odprawiać się elektronicznie i dokonywać płatności online za usługi, aby zminimalizować kontakt fizyczny do naprawdę niezbędnego.

Radny Paweł Sowa uważa, że uruchomienie tego połączenia to bardzo dobra wiadomość – zwraca uwagę, że to drugie nowe połączenie przewoźnika w tegorocznej siatce z Ławicy, po ogłoszonym wcześniej Burgas.
“Mam nadzieję, że to początek niespodzianek” – napisał radny na swoim profilu społecznościowym. Bo każde kolejne uruchomione połączenie jest istotnym wsparciem dla branży lotniczej i turystycznej.

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze