Grunwaldzka fot. PIM

Poznań: Rozpoczyna się drugi etap wymiany nawierzchni na Grunwaldzkiej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek (9 listopada) rozpocznie się drugi etap wymiany nawierzchni na zewnętrznych pasach ruchu, na odcinku od Jugosłowiańskiej do Słonecznej, ale z wyłączeniem skrzyżowania z Grochowską.

W związku z tym od godz. 9.00 w poniedziałek do dyspozycji kierowców będą wewnętrzne pasy ul. Grunwaldzkiej, które zyskały nową nawierzchnię w drugiej połowie października. W rejonie prac obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ze względów bezpieczeństwa w czasie robót wyłączane z użytku będą również niektóre przejścia dla pieszych, o czym informować będzie oznakowanie.

Zakończenie wymiany nawierzchni na zewnętrznych pasach ul. Grunwaldzkiej planowane jest na poniedziałek, 16 listopada. Po tym terminie prowadzone będą jeszcze prace przy kratkach ściekowych oraz malowanie oznakowania poziomego, co będzie się wiązało z lokalnymi, krótkotrwałymi zawężeniami jezdni. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje szyków drogowcom, wszystkie zaplanowane prace zakończą się do 27 listopada.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PIM, el

1 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze