Poznań: Rozmowa z nowym prezesem MPK. Każdy może zadać pytanie!

Krzysztof Dostatni fot. MPK
Krzysztof Dostatni, nowy prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, który oficjalnie objął stanowisko 26 lipca, będzie dziś odpowiadał na pytania w mediach społecznościowych. Zdawać je mogą wszyscy chętni.

Transmisja na żywo „Q&A z Prezesem Zarządu MPK Poznań Sp. z o.o. – Krzysztofem Dostatnim” będzie się odbywała na Facebooku i rozpocznie o 10.00. Nowy prezes będzie odpowiadał na pytania zadawane przez chętnych – będzie to możliwe przez zakładkę „Dyskusja” na stronie wydarzenia. Ale żeby zadać pytanie, trzeba przestrzegać regulaminu: zachować kulturę osobistą i nie używać słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, nie zadawać więcej niż 5 pytań – wszystkie wpisać w jednym poście.

MPK zastrzega sobie prawo do wyboru pytań oraz uogólnienia powtarzających się pytań, usuwania obraźliwych treści i blokowania tych, którzy je zamieścili.

Krzysztof Dostatni, który zastąpił na stanowisku Wojciecha Tulibackiego, pracuje w MPK od 2001 roku. Zaczynał w dziale Inżynierii Ruchu, a następnie w Nadzorze Ruchu, którego został kierownikiem. Od maja 2020 roku, jako wiceprezes ds. operacyjnych, odpowiadał za sprawną pracę całego pionu mającego bezpośredni wpływ na funkcjonowanie komunikacji, a zatem zarówno za przewozy tramwajowe i autobusowe, jak i inżynierię ruchu czy nadzór ruchu. Posiada również uprawnienia do prowadzenia tramwaju.

W skład władz MPK Poznań weszli również: Jerzy Zalwowski, wiceprezes Zarządu ds. ekonomiczno-finansowych oraz Marek Grzybowski, wiceprezes Zarządu ds. technicznych.

Podziel się: