Grunwaldzka Trasa Rowerowa fot. PIM

Poznań: Rowerowa Trasa Grunwaldzka otwarta!

Zimny deszcz i nieprzyjemny wiatr nie powstrzymały rowerzystów i całkiem spora grupa na rowerach pojawiła się, by uroczyście otworzyć nową drogą rowerową wzdłuż ul. Grunwaldzkiej.

Rowerzyści zaproszeni przez stowarzyszenia Rowerowy Poznań i Ulepsz Poznań, spotkali się w parku Manitiusa i wyruszyli w stronę centrum, przejeżdżając wzdłuż ul. Grunwaldzkiej, Bukowską, Roosevelta, rondo Kaponiera i św. Marcinem aż do deptaku przy skrzyżowaniu św. Marcin/Ratajczaka.

W przejeździe uczestniczyli też przedstawiciele Poznańskich Inwestycji Miejskich, którzy przy okazji przypominają, że odcinek od ul. Wojskowej do ul. Promienistej, chociaż wygląda na ukończony, wciąż jest terenem budowy. Tu odbiór końcowy przewidziany jest na koniec października.

PIM, el

Powitanie rowerowej trasy grunwaldzkiej

Nawet jesienna słota ?️ nie powstrzymała rowerzystów ? od inauguracyjnego przejazdu nową drogą rowerową ?️ wzdłuż ul. Grunwaldzkiej. Cieszymy się, że kolejna tak potrzebna w mieście inwestycja ma ciepły odbiór społeczny, pomimo chłodnej i deszczowej pogody za oknem ☔. Przypominamy również, iż odcinek od ul. Wojskowej do ul. Promienistej, chociaż wygląda na ukończony, wciąż jest terenem budowy ?‍♂️, a odbiór końcowy przewidziany jest na koniec października.Galeria: https://tiny.pl/tp1cp

Opublikowany przez Poznańskie Inwestycje Miejskie Sobota, 5 października 2019

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze