remont Pułaskiego 2

Poznań: Remont wiaduktu kolejowego na Roosevelta – zmiany w organizacji ruchu

Trwa remont wiaduktu kolejowego u zbiegu ulic Roosevelta, Libelta, Pułaskiego i Poznańskiej. Od 30 czerwca w tym rejonie wprowadzone zostaną dodatkowe zmiany organizacji ruchu.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu informuje, przez trzy kolejne noce, począwszy od 30 czerwca, w godzinach od północy do 4:00 zamykana będzie północna część skrzyżowania pod wiaduktem (wzdłuż zamkniętego odcinka chodnika).

W związku z tym nie będzie możliwości wyjazdu z ul. Pułaskiego, wjazdu w ul. Poznańską, ani zawrotek na tymczasowym rondzie pod wiaduktem. Objazdy zamykanych w nocy relacji wyznaczono ulicami sąsiednimi.

W pozostałych godzinach obecna czasowa organizacja ruchu pozostaje bez zmian.

Warto przypomnieć, że na tym samym skrzyżowaniu trwa naprawa torowiska na ul. Roosevelta, Pułaskiego i skrzyżowaniu z Al. Wielkopolską i także z tego powodu obowiązują tam zmiany w organizacji ruchu: sygnalizacja świetlna jest wyłączona, ruch samochodowy w każdym kierunku odbywa się na zasadzie ronda, ruch tramwajowy jest zawieszony.

Ulica Nowowiejskiego jest jednokierunkowa od ul. Noskowskiego w stronę ul. Pułaskiego. Nie ma też możliwości skrętu w lewo z ulicy Nowowiejskiego w ul. Pułaskiego. Objazd dla zamkniętego kierunku będzie prowadził Al. Wielkopolską. Dojazd do Szpitala św. Józefa prowadzi ul. Libelta i Noskowskiego.

ZDM, el

Dodaj komentarz

avatar