15 osób musiało opuścić swoje miejsce zamieszkania z powodu pożaru kamienicy na ulicy Kolejowej w Poznaniu.
W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, a sam ogień udało się strażakom już ugasić. W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Przyczyny wybuchu pożaru ma teraz ustalać policja.