poszukiwani fot. policja Poznań

Poznań: Policja prosi o pomoc. Czy znasz tych mężczyzn?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży 68 litrów płynnego paliwa. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policją.

Do przestępstw doszło w krótkich odstępach czasu, w okresie od 28 maja do 15 czerwca na stacjach benzynowych w rejonie Nowego Miasta w Poznaniu. Łupem złodziei padło paliwo o wartości ponad 5 tys. zł. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzn, którzy mają związek z tą sprawą.

Jak ustalili policjanci, sprawcy, których było co najmniej trzech, poruszali się samochodem marki Citroen Xsara, koloru zielonego na zmiennych tablicach rejestracyjnych. Dotychczasowe działania policjantów nie doprowadziły do ustalenia kim są mężczyźni, dlatego funkcjonariusze postanowili opublikować ich wizerunki.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

KWP

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze