Poznań: Pływalnia Atlantis znów zaczyna działać. Chwiałka zaprasza na Pool Party

Atlantis fot. POSiR

Od 16 lipca znów będzie można się wybrać na pływalnię Atlantis po zakończonej przerwie technologicznej. Z tej okazji na chętnych czeka specjalna wakacyjna oferta, ale – jak zapewnia POSiR, atrakcji nie zabraknie również na Chwiałce.

Dla osób korzystających z Pływalni Miejskiej Atlantis na os. Batorego Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały w lipcu i sierpniu kilka promocji. W weekendy do godz. 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego (15 zł za 1 h), natomiast dzieci i młodzież do 18. roku życia oraz poznaniacy w wieku 60+ mogą kupić promocyjny bilet trzygodzinny za 25 złotych – i to codziennie. Opłaca się również wybrać do sauny, ponieważ 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo, ile zwykły bilet wstępu na pływalnię.

Na chętnych czekają też zajęcia w wodzie. Do końca wakacji na pływalni Atlantis będzie funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania, a jej zajęcia, dla dzieci i dla dorosłych, będą się odbywały od poniedziałku do piątku. Na zajęcia trzeba się zapisać przez stronę POSiR lub na miejscu w kasie pływalni.

Na najmłodszych poznaniaków czekają zajęcia z animatorami. Od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-14.00 na małym basenie oraz 14.00-15.00 na basenie 25-metrowym będą się odbywały zabawy w wodzie z wykorzystaniem zabawek, piłek, bramek i koszy do gry. Na tę formę zajęć nie trzeba się zapisywać, ale trzeba kupić w kasie specjalny bilet za 25 zł.

Z kolei pływalnia letnia Chwiałka przy ulicy Spychalskiego 17 lipca we współpracy z Cuba Libre oraz Organic Fitness Dębiec zaprasza na Pool Party. Od godziny 16.00 DJ Jose oraz MC Jason z Cuba Libre będą puszczać klasyczne hity i wakacyjne przeboje, by rozkręcić imprezę, a instruktor Olga Horla z Organic Fitness poprowadzi trzy 30-minutowe bloki animacji. Wszystko to w ramach zwykłego biletu na pływalnię letnią.

Niedzielne Pool Party to jedna z całego cyklu imprez, które Chwiałka przygotowała na lato. Szczegóły można znaleźć na stronie POSiR.

Podziel się: