Poznań: Pierwszy poznaniak urodzony w 2020 roku dostał prezenty od prezydenta

marcel-pierwsze-dziecko-urodzone-w-poznaniu-w-nowym-roku 3 fot. UMP
Urodził się 22 minuty po północy w szpitalu przy ul. Lutyckiej, waży 3650 gramów i ma na imię Marcel. Pierwszego poznaniaka urodzonego w 2020 roku odwiedziła Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni prezydenta Poznania. Oczywiście z prezentami.

Marcel przyszedł na świat na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Wojewódzkiego. I to tam właśnie odwiedziła go zastępczyni prezydenta.

– Serdecznie gratuluję i życzę dla maluszka i dla państwa przede wszystkim dużo zdrowia i codziennej radości z życia – mówiła dumnym rodzicom Marcela, Aldonie i Rafałowi.

Pani Aldona dostała ogromny bukiet kwiatów, poza tym były też prezenty oraz wyprawka i zabawki dla Marcela. Co prawda na większość zabawek jest jeszcze za malutki, ale dzieci bardzo szybko rosną, o czym wie każda mama…

Rodzice chłopca dostali także list gratulacyjny od prezydenta Jacka Jaśkowiaka.
„W imieniu własnym oraz mieszkańców Poznania składam na państwa ręce najserdeczniejsze życzenia dla Marcela – wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz licznych powodów radości i beztroskiego uśmiechu. Mam nadzieję, że kolejne lata przyniosą państwa synkowi wspaniały harmonijny rozwój, a także wiele życzliwości ze strony otaczających ludzi”- napisał w liście prezydent Poznania.

UMP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: