Poznań: Ostatnie dni Kulturalnego Starego Rynku

Happy Jazz Band - muzyka przy podwieczorku fot. Sławek Wąchała
Kto chciałby wykorzystać dni słonecznej pogody i wybrać na koncerty czy spotkania w ramach Kulturalnego Starego Rynku – ma ostatnią szansę w ten weekend.

Kulturalny Stary Rynek trwa wprawdzie do 20 września, jednak ten ostatni weekend będzie już znacznie uboższy w wydarzenia. Kto więc chce mieć wybór w koncertach i pokazach – powinien jak najlepiej wykorzystać propozycje weekendu 12-13 września. Bo kolejna szansa będzie dopiero za rok…

Towarzystwo Przyjaciół szkoły Baletowej, które w tym roku ponownie proponuje program „Z kulturą na Gołębiej”, 12 września o godzinie 17.00 na dziedziniec szkoły, na koncert „Cudowne lata Derwida”. 13 września o tej samej godzinie rozpocznie się tam „Przewodnik po zaświatach – muzyczna podróż po słowiańskiej Nawii”.

W cyklu „Swingująca Starówka” 12 września o godzinie 20.30 na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania będzie można posłuchać gościa z Łotwy, Sunny Groove Dixie, a 13 września o tej samej porze wystąpi Dixie Company.

Natomiast Salon Sąsiedzki Dragon Social Club 13 września o godzinie 11.00 proponuje spotkanie z jogą, a o 14.30 spektakl „Dziwne Zwierzęta” teatru Sytuacje Grupa, przeznaczone dla dzieci od 4 do 10 lat.

Organizatorem głównym całego cyklu jest Estrada Poznańska. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy przypominają o zasadach bezpieczeństwa ze względu na pandemię: noszeniu maseczek, zachowywaniu dystansu społecznego i korzystanie ze środków do dezynfekcji.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: