Strajk Kobiet plac Wolności

Poznań: Odjechany poniedziałek. Niech usłyszą na całym świecie nasz krzyk w powiecie!

Tradycyjnie już o godzinie 18.00 Strajk Kobiet wyruszy na drogi powiatu poznańskiego. Kobiety będą jechać, trąbić i pokazywać transparenty.

“Ruszamy z kolejnym wyjazdem na ulice naszych wsi, miast i miasteczek powiatu poznańskiego – nasz protest z uwagi na zagrożenie epidemiczne ma formułę przejazdu samochodami. Wystawiamy swoje flagi/transparenty (przez okna) i odpowiednio akcentujemy swoją obecność” – zapraszają organizatorzy.

KOSTRZYN
Startujemy z parkingu przy Parku Miejskim następnie jedziemy ulicą Warszawską, Średzką, Poznańską, Półwiejską i zamykamy pętle na Warszawskiej
GMINA KÓRNIK
Startujemy o 18!
Kamionki parking przy szkole – osiedle Przy Lesie – osiedle Północne – Daszewice – Głuszyna – Koninko – Szczytniki – Kamionki
PUSZCZYKOWO
Zbiórka już ok. 18:40, wyjazd ok. 19
Parking przy skwerze Tomaszewskiego (skrzyżowanie ul. Fiedlera/C.Ratajskiego, czyli tzw. parking przy krzyżu)
Trasa: ruszamy uliczkami Puszczykówka – ul. Dworcowa przez przejazd kolejowy w stronę Rynku w Puszczykowie
ROKIETNICA
Start: Plac rumpuciowy

“Jedziemy zgodnie z zasadami ruchu drogowego, zostawiamy wolny lewy pas i mamy czujność na pojazdy uprzywilejowane. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników/-czek na drodze, przepuszczamy ludzi na przejściach dla pieszych” – piszą organizatorzy. – “Przepraszamy za utrudnienia, baby wyjadą na miasto, bo mają sprawę do załatwienia. Dopóki jej nie załatwimy – jeszcze tu wrócimy!!!

el

1 2 votes
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze