Poznań: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu na Witosa i Niestachowskiej

Niestachowska
Na Niestachowskiej na baczności muszą się mieć piesi i rowerzyści z powodu budowy gazociągu. Na Witosa – kierowcy, z powodu budowy kanalizacji deszczowej.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu, od 3 sierpnia do 30 września w związku z budową gazociągu w pasie drogowym ul. Niestachowskiej wygradzane będą kolejne fragmenty ciągu pieszo-rowerowego po zachodniej stronie ulicy na odcinku od rejonu skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do okolic skrzyżowania z ul. Warmińską.

Utrzymany zostanie ruch pieszych i rowerzystów, który miejscowo może odbywać się umocnionymi ciągami tymczasowymi oraz po płytach przejazdowych. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu pojazdów na jezdni.

Natomiast na ulicy Witosa, w rejonie ulicy Wrzoska, od 3 do 14 sierpnia możliwe są nocne wygrodzenia w związku z budową sieci kanalizacji deszczowej w pasie drogowym. Wygradzane miejscowo będą pojedyncze pasy wewnętrzne obu jezdni ul. Witosa oraz prawy pas łącznika z Al. Solidarności z ul. Witosa (w kierunku północnym). Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie czasowo ograniczona do 30 km/godz. Prace mogą być prowadzone w dni robocze w godzinach nocnych oraz w weekend.

ZDM, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: