Policja fot. Sławek Wąchała

Poznań: Obywatel Bangladeszu zgwałcił poznaniankę?

Dwa dni temu do komisariatu na Starym Mieście wpłynęło zgłoszenie o gwałcie dokonanym na 17-letniej poznaniance przez 21-letniego obywatela Bangladeszu.

Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu w jednym z poznańskich klubów. Poznaniance spodobał się 21-latek i bawili się razem przez część wieczoru. Później ich zeznania już się różnią: ona twierdzi, że została zgwałcona, on – że nic takiego nie miało miejsca.  Że to dziewczyna przyszła do niego ze swoją matką mówiąc, że ją zgwałcił i chcąc go zastraszyć.
– Policja otrzymała zgłoszenie zdarzenia o charakterze seksualnym – mówi Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Jednak nic więcej na razie nie możemy powiedzieć. Prokuratura Stare Miasto wyjaśnia sprawę.

el

Daj znać innym

8
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Antychryst
Gość
Antychryst

A co 17 letnia lafiryn…da robiła na imprezie?

EwOlsz
Gość
EwOlsz

Skąd wiesz że lafirynda? Bo wyszła na imprezę? Poważnie?

Laik
Gość
Laik

EwOlsz Może Antychryst zaczął imprezować przed andropauzą ?

bolo
Gość
bolo

Zdrajca Kaczyński zalewa Polkę gwałcicielami z Bangladeszu, Indii i pakistanu choć wie, że w Anglii ta imigracja to 40.000 zgwałconych zbiorowo dzieci w 78 miastach! Umowa imigracyjna z bangladeszem krajem gwałtów, mordów i ataków kwasem podpisana przez rząd partii Kaczyńskiego na zlecenie Banku Światowego Rotschilda. Cel to gwałty i zniszczenie narodu.

Reoman
Gość
Reoman

Nie tylko ON siedzi pełno POwskich kolesi na stołkach w Miastach oni wydawają pozwolenia równiez
Wszystko to jedna sitwa !

bolo
Gość
bolo

Chyba żartujesz sobie tylko rząd czyli MSW może wydawac te pozwolenia! Kaczyński to pedo pajac! Umowa rządu PIS z Uzbekistanem i Bangladeszem uż podpisana. MSW wydałoi już 150.000 pozwoleń pobytowych islamskim męzczyznom. TO 100% afera PIS. Kaczyński to dz*ka NWo

Stary
Gość
Stary

Nastepna szmaciara Specjalnosc Polek -sniady wio !

Nver
Gość
Nver

A od kiedy siedemnastolatki mają wstęp na imprezy dla dorosłych…