Poznań: Nocne zwiedzanie Palmiarni

zbiornik arapaimy w palmiarni fot. Palmiarnia Poznańska
30 lipca Palmiarnia Poznańska zaprasza na nocny spacer, który uświetni performance grupy 33 Hypnotheatre & Technocircus „ElementalLUV. Juxtaposition”. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 02:00. Kasa czynna będzie do godz. 01:30.

W pawilonach dostępne będą dwie ścieżki zwiedzania. Pierwsza zaprezentuje dawne fotografie Palmiarni (po zeskanowaniu kodu QR). Druga z kolei będzie biegła szlakiem wiekowych roślin. Do pobrania będą też questy w aplikacji Eko Wielkopolska na dwóch poziomach trudności. W każdym z pawilonów w aplikacji pojawi się jedno pytanie, na które odpowiedź znaleźć będzie można na tabliczkach z opisami roślin.

Natomiast performance „ElementalLUV. Juxtaposition” został stworzony specjalnie z myślą o przestrzeni pawilonu III, gdzie zostanie zaprezentowany o godzinach 20:30, 21:10, 21:50, 22:30.

Wstęp w cenie biletu do Palmiarni: 8 zł – ulgowy, 12 zł – normalny. Od godz. 22:00 otwarta będzie brama do parku Wilsona tylko od ulicy Matejki.

Na terenie Palmiarni obowiązkowo należy zakrywać usta i nos, a przed wejściem zdezynfekować ręce. Limit odwiedzających to 265 osób.

UMP

Podziel się: