Poznań: Nieznana substancja w sądzie przy Kamiennogórskiej. Musieli interweniować strażacy

Siedem zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego z Krzesin, zostało wezwanych w piątek do budynku sądu przy ulicy Kamiennogórskiej. Znaleziono tam nieznaną substancję.

Zgodnie z treścią zgłoszenia w budynku sądu została rozlana jakaś substancja, która może okazać się niebezpieczna. Dlatego wezwano strażaków, by zbadali nieznaną ciecz. Na wszelki wypadek ewakuowano też trzy osoby spośród pracowników sądu.

Na szczęście okazało się, że znaleziona substancja jest niegroźna.

KMSP, el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPoznań: Nieznana substancja w sądzie przy Kamiennogórskiej. Musieli interweniować strażacy