Poznań: Natalia Opyrchał i Mezo wydali singiel

„Uwielbiam ten moment” to piękna, pozytywna opowieść o emocjach, które towarzyszą nam każdego dnia. Natalia i Mezo zapraszają do posłuchania tego singla, który promuje płytę zaplanowaną na początek 2020 roku.

Autorem i kompozytorem jest Igor Jaszczuk, który sam twierdzi, że chciał przekazać ludziom ogromny ładunek dobrej energii i myśli nie tylko na lato. Ma nadzieję, że utwór będzie z przyjemnością słuchany przez odbiorców. Warto dodać, że kilka dni temu piosenka ,,Uwielbiam ten moment”, została oficjalnie Hymnem Optymistów i miała swoją premierę na Gali Optymista Roku 2019 w Żninie.

Natalia Opyrchał, ur. 1996 – jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Śpiewa od czwartego roku życia, pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i pianinie. Natalia ukończyła Szkołę Muzyczną YAMAHA w Wadowicach, Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale Wokalno-Aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale Finansów i Prawa.Od najmłodszych lat jest wspierana przez rodzinę, która szybko odkryła, że Natalia obdarzona jest wyjątkową muzyczną intuicją.

Mat. pras., el

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: