Poznań: Nagrody dla najlepszych doktorów i magistrów

Poznań widziany z góry, z ulicy Piekary fot. Sławek Wąchała
Rozpoczęła się 17. edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada.

Konkurs dotyczy prac magisterskich i doktorskich, które w latach 2019-2020 zostały obronione na poznańskich uczelniach i w instytucjach naukowych. Warunkiem jest, aby dotyczyły one dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania. Miasto pragnie w ten sposób włączać młodych naukowców w prace na rzecz stolicy Wielkopolski, a także promować osiągnięcia poznańskiego ośrodka akademickiego.

W kategorii prac doktorskich przyznane zostaną 3 równorzędne nagrody w wysokości 8 000 zł, zaś w magisterskich 3 nagrody w wysokości 4 000 zł.

Wniosek upoważniający do udziału w konkursie należy złożyć w formie papierowej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Poznania (pl. Kolegiacki 17) lub przesłać na adres korespondencyjny Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej UMP (Poznań, pl. Kolegiacki 17). Można go pobrać ze strony Studia. Trzeba także dostarczyć elektroniczną wersję wniosku (plik Word) na adres e-mail: [email protected]

Pozostałe wymagane dokumenty (streszczenie i pełen tekst pracy, dwie opinie oraz ewentualne publikacje) należy przesłać wyłącznie w wersji elektronicznej (w formie załączników lub linku/linków do pobrania), na adres e-mailowy podany powyżej.

Wnioski konkursowe mogą być zgłaszane indywidualnie przez autorki/autorów pracy lub przez rektora uczelni.

UMP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: